Funkcjonujemy na rynku usług prawnych od 2012 r.

KANCELARIA ADWOKACKA STALOWA WOLA

Kancelaria Adwokacka Krzysztofa Bednarza funkcjonuje na rynku usług prawnych od 2012r. Lata praktyki i zdobytego doświadczenia, wykorzystywane w pracy z Klientem obfitują szeregiem sukcesów za ławą sądową, a także w negocjacjach z kontrahentami obsługiwanych podmiotów gospodarczych.
Kancelaria Adwokacka Stalowa Wola świadczy profesjonalną i wszechstronną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz kompleksowe wsparcie i obsługę podmiotów uczestniczących w obrocie gospodarczym, w zakresie udzielania porad i sporządzania opinii prawnych, tworzenia i analizy umów, reprezentacji Klienta w postępowaniu sądowym, jak i w sprawach pozasądowych, przed urzędami oraz organami administracji rządowej i pozarządowej. Kancelaria oferuje pomoc na etapie tworzenia przedsiębiorstwa, a także w codziennym funkcjonowaniu firmy. replica watches uk

Adwokat Krzysztof Bednarz swoje doświadczenie i wiedzę prawniczą zdobywał w trakcie studiów na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie (2000-2005). W latach 2005-2008 odbył aplikację sądową w Sądzie Apelacyjnym w Rzeszowie zakończoną złożonym egzaminem sędziowskim.

Zwieńczeniem wieloletniej nauki i praktyki był wpis na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie oraz rozpoczęcie działalności w indywidualnej Kancelarii Adwokackiej.

Kancelaria Adwokacka Stalowa Wola oferuje najwyższej jakości usługi prawne. Kancelarię charakteryzuje indywidualne podejście do Klienta i zaangażowanie w prowadzenie sprawy. Doświadczenie, dynamika oraz otwartość na nowe sposoby działania czynią z Adwokata ze Stalowej Woli idealnego partnera dla każdego poszukującego nowoczesnej obsługi prawnej na najwyższym poziomie.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Kancelarii Adwokackiej w Stalowej Woli.